Сн. sportal.bg

Отборът на  Струмска  слава   прекъсна ужасната си серия от три поредни поражения. Днес играчите на  Владимир  Димитров   се добраха до 2:2 срещу  Несебър   в битката от 8-ия кръг на Втора професионална лига.

Срещата започна отлично за гостите от Несебър и логично в 30-ата минута   Джунейт  Яшар  се разписа във вратата на  Вилислав  Мичев. При този резултат завърши и първата част.

През второто полувреме  Александър  Аспарухов  изравни от дузпа, а малко по-късно  Иван  Цачев  върна преднината на гостите. Все пак в последните секунди  Борислав  Николов  донесе точката за отбора от Радомир,  ни  съобщава   sportal. bg.

В  момента  Струмска  слава  е  на  8  място  във  временното  класиране  във  Втора  лига ,  с  11  точки,  а  Несебър  на  11  място  с  8  точки.

На  29  септември  Струмска  слава  (Радомир)   ще  гостува  на  Локомотив (Горна  Оряховица),  които  са  на  12  място  с  8  точки.

No comments yet... Be the first to leave a reply!